Model SP 140

Nastavte si intenzitu slnečných lúčov na terase sami. Strecha naklápacích pergol je tvorená z hliníkových lamiel, ktoré je možné variabilne naklápať podľa aktuálnych zmien počasia. Jedinečné riešenie naklápacích profilov s orientáciou od 0 ° až 135 ° vám umožní reguláciu tienenia a odvetranie prehriateho vzduchu.  

Konštrukcia je tvorená extrudovanými hliníkovými profilmi, ktoré majú vysokú pevnosť. Stĺpy s prierezom 140 mm zaručujú výnimočnú stabilitu. Vďaka tomu môžeme ponúknuť jedny z najväčších maximálnych rozmerov na trhu pergol. Maximálne rozmery jedného segmentu sú: šírka 7 m × hĺbka 5 m × výška 3 m.

✔ Hliníkové lamely s orientáciou 0 ° až 135 °
✔ Vysoká odolnosť proti vetru 120km/h
✔ Na diaľkové ovládanie
✔ Modulárny systém
✔ Pevná 100% hliníková konštrukcia
✔ Systém na odvádzanie vody v cene

+ Možnosť rozdelenia lamiel
+ Ovládanie pomocou ovládača
+ Veterné a teplotné senzory
+ Audio systém

Základne farby: 


Model SP120

Táto bioklimatická pergola spĺňa požiadavky aj najnáročnejších užívateľov. Jej elegantný, moderný strešný systém s pevnou konštrukciou ohromí každého.  Jedinečné riešenie naklápacích profilov s orientáciou od 0 ° až 135 ° vám umožní reguláciu tienenia a odvetranie prehriateho vzduchu. Tesné lamely v spojení s účinným a navyše neviditeľným systémom odvodnenia zaistia efektívny odvod zrážkovej vody (odvod vody do 57 l/min).

Konštrukcia je tvorená extrudovanými hliníkovými profilmi, ktoré majú vysokú pevnosť. Stĺpy s prierezom 120mm zaručujú výnimočnú stabilitu. Vďaka tomu môžeme ponúknuť jedny z najväčších maximálnych rozmerov na trhu pergol. Maximálne rozmery jedného segmentu sú: šírka 6 m × hĺbka 4 m × výška 3 m.

✔ Hliníkové lamely s orientáciou 0° až 135°
✔ Vysoká odolnosť proti vetru 110km/h
✔ Elektrický motor v cene
✔ Systém pre odvádzanie vody v cene
✔ Pevná, hliníková konštrukcia

+ LED osvetlenie
+ Tieniaca technika
+ Senzory počasia
+ Audio systém
+ Infračervený ohrievač

Základne farby: 

Realizácie bioklimatických pergol s naklípacími lamelámi

Cenová ponuka

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.