Každoročne sa zúčastňujeme výstav a veletrhov

FOR ARCH 2022 - PVA PRAHA 20. 9. - 24. 9. 2022

2. ročník stavebného veľtrhu FOR ARCH, mal predovšetkým za cieľ podporiť udržateľnosť veľtržného odboru, stavebníctva a informovať verejnosť o novinkách v stavebnom odvetví - My sme sa na výstave v prahe odprezentovali ako slovenská firma s produktmi vyrobenými na slovensku. Publiku sme ukázali našu bioklimatickú pergolu model TOP s bezrámovým zasklením, hliníkovú pergolu s mliečnym bezpečnostným sklom a rámovým zasklením, a hliníkovú pergolu s čírym bezpečnostným sklom, strešnou roletou a proti silnému vetru a dažďu sme doplnili screenovú roletu.


Gardenia Nitra 26.04.2023 - 30.04.2023

Výstava Gardenia ponúka návštevníkom už 25 rokov inšpiráciu, ako si vytvoriť nádherné kvetinové záhony, ako usporiadať záhradu tak, aby bola praktická, poskytovala priestor na pestovanie zeleniny a ovocia, ale bola zároveň aj priestorom na odpočinok a relax. Okrem veľkého množstva kvetín a drevín majú na výstave zastúpenie aj grily, skleníky, altány, záhradné domčeky, bazény, vírivky a ďalšie záhradné príslušenstvo. 


O nás

Spoločnosť vznikla v roku 2005 ako obchodná spoločnosť, ktorá postupne rozšírila svoju činnosť o výrobnú sféru so zameraním na výrobu materiálov pre zateplovacie systémy, sadrokartónové konštrukcie, hliníkové profily pre obklady a dlažby. Vzhľadom k tomu, že firma má široké skúsenosti so spracovaním hliníka a hliníkových výrobkov, sme sa rozhodli rozšíriť náš sortiment aj o hliníkové pergoly, zimné záhrady, ploty a prístrešky.