.

Stavebné profily, s.r.o.

Firma Stavebné profily s.r.o. vznikla v roku 2005 ako obchodná spoločnosť, ktorá postupne rozšírila svoju činnosť o výrobnú sféru so zameraním na výrobu materiálov pre zateplovacie systémy, sadrokartónové konštrukcie, hliníkové profily pre obklady a dlažby. Vzhľadom k tomu, že firma má široké skúsenosti so spracovaním hliníka a hliníkových výrobkov, sme sa rozhodli rozšíriť náš sortiment aj o hliníkové pergoly, zimné záhrady, ploty a prístrešky.

Naše ďalšie projekty

Penové striekané izolácie

Penová striekaná izolácia a hydroizolácia sú najúčinejšie a najmodernejšie riešenia pre vašu stavbu, aplikované pomocou špičkovej technológie americkej spoločnosti Graco.

Strechy Sofia

Krytinu Sofia vyrábame na Slovensku z obojstranne pozinkovaného, lakoplastovaného plechu od významných európskych výrobcov. 

Hliníkové ploty a brány

Najlepší spôsob zabezpečenia vášho pozemku je čo najkvalitnejším plotom. S tými od nás máte záruku kvality a moderného vzhľadu. 

Hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly oceníme nielen ako okrasný prvok záhradnej architektúry, taktiež ako zastrešené miesto pre posedenie s priateľmi. Má aj úplne funkčný význam, napr. Na získanie zastrešeného parkovacieho miesta, k zastrešenie bazénu alebo ako - tieniaca technika nad oknami alebo úžasné zimné záhrady, ktoré Vám radi zhotovíme aj na zákazku.

Ubytovanie Lednické Rovne

  • 74 osôb
  • 3 apartmány / 2 lôžka
  • 22 izieb
  • bezplatné monitorované parkovisko

Infrasada

Ak Vás trápi poškodená cestná komunikácia plná výmoľov, naša spoločnosť Vám ponúka riešenie - Infražiarič. Jednoduchý spôsob ako za krátky čas dokážete vykonať potrebné úpravy vozovky alebo chodníkov.

Canadermix

Zmes kvalitného drveného kameniva predpísanej krivky zrnitosti a spojiva, ktorá sa používa na dodatočné opravy asfaltových povrchov ako sú výtlky na cestách a chodníkoch a iných poškodených plôch menšieho rozsahu. Má veľmi dobrú priľnavosť na opravovaný povrch. 

Anhydritové potery

Spoločnosť Stavebné profily s.r.o. sa orientuje na liate potery, resp. anhydritové potery. Disponujeme mobilnou mixovacou jednotkou na anhydrit - zmes je pripravená v presnom množstve a podľa noriem. Nehrozí prebytok ani plytvanie anhydritovou zmesou. Našim klientom ponúkame profesionálne odvedenú prácu s krátkou dobou realizácie a prijateľnou cenou.