.

Stavebné profily, s.r.o.

Firma Stavebné profily s.r.o. vznikla v roku 2005 ako obchodná spoločnosť, ktorá postupne rozšírila svoju činnosť o výrobnú sféru so zameraním na výrobu materiálov pre zateplovacie systémy, sadrokartónové konštrukcie, hliníkové profily pre obklady a dlažby. Vzhľadom k tomu, že firma má široké skúsenosti so spracovaním hliníka a hliníkových výrobkov, sme sa rozhodli rozšíriť náš sortiment aj o hliníkové pergoly, zimné záhrady, ploty a prístrešky.

Naše ďalšie projekty

Penové striekané izolácie

Penová striekaná izolácia a hydroizolácia sú najúčinejšie a najmodernejšie riešenia pre vašu stavbu, aplikované pomocou špičkovej technológie americkej spoločnosti Graco.

Strechy Sofia

Krytinu Sofia vyrábame na Slovensku z obojstranne pozinkovaného, lakoplastovaného plechu od významných európskych výrobcov. 

Hliníkové ploty a brány

Najlepší spôsob zabezpečenia vášho pozemku je čo najkvalitnejším plotom. S tými od nás máte záruku kvality a moderného vzhľadu. 

Hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly oceníme nielen ako okrasný prvok záhradnej architektúry, taktiež ako zastrešené miesto pre posedenie s priateľmi. Má aj úplne funkčný význam, napr. Na získanie zastrešeného parkovacieho miesta, k zastrešenie bazénu alebo ako - tieniaca technika nad oknami alebo úžasné zimné záhrady, ktoré Vám radi zhotovíme aj na zákazku.

Ubytovanie Lednické Rovne

  • 74 osôb
  • 3 apartmány / 2 lôžka
  • 22 izieb
  • bezplatné monitorované parkovisko

Infrasada

Ak Vás trápi poškodená cestná komunikácia plná výmoľov, naša spoločnosť Vám ponúka riešenie - Infražiarič. Jednoduchý spôsob ako za krátky čas dokážete vykonať potrebné úpravy vozovky alebo chodníkov.

Canadermix

Zmes kvalitného drveného kameniva predpísanej krivky zrnitosti a spojiva, ktorá sa používa na dodatočné opravy asfaltových povrchov ako sú výtlky na cestách a chodníkoch a iných poškodených plôch menšieho rozsahu. Má veľmi dobrú priľnavosť na opravovaný povrch.