Montovaná garáž je šikovné a spoľahlivé riešenie pre všetkých, ktorí potrebujú rýchlo a efektívne vytvoriť bezpečný priestor pre svoje vozidlo, náradie, či iné cennosti. Naša montovaná garáž ponúka niekoľko výhod, ktoré ju robia ideálnou voľbou pre vaše potreby


Základom garáží je stabilná oceľová konštrukcia. Steny týchto stavieb sú tvorené z oceľových pozinkovaných profilov. Z vonkajšej strany je unikátna, certifikovaná omietka s dlhou životnosťou.

Garáže ponúkame so sekcionálnymi bránami alebo vyklápacími bránami, tiež možnosť doplniť bočné oceľové dvere, okno PVC alebo dizajnový svetlík.

Výhody montovaných garáží

Rozoberateľná

Garáž je možné rozobrať a premiestniť na ľubovoľne iné miesto.

Pevná konštrukcia

S izoláciou alebo bez izolácie

Garáž vieme vyhotoviť s izoláciou bočných stien.

Rôzne varianty
Môžete si zvoliť farebné prevedenie atiky a farebné kombinácie omietky podľa vašich predstáv.1. Atika

2. Pozinkovaný trapézový profil

3. Ocelové pozinkované nosníky

4. Akrylová omietka

5. Pozinkovaný ocelový profil - jadro

6. Vnútorný profilovaná strana steny

Strešná krytina 

Jadrom strešnej krytiny je žiarovo pozinkovaný plech trapézového profilu T18. Vrchnú vrstvu tvorí farebný nástrek pre dodatočnú ochranu a potrebné doladenie farieb. Spodnú časť je možné opatriť antikondenzačnou fóliou DRIPSTOP. Štandardná nosnosť strechy je 125 kg/m2. 

Omietka 

V ponuke máme viac ako 250 odtieňov. Vďaka modernej technológii výroby dosahuje omietka nízku nasiakavosť a vysokú priedušnosť. Je UV stabilný so zárukou 5 rokov. Odolná proti prerastaniu riasou a plesní a je ideálna pre stavby bez presahu strechy. 

Zateplenie 

Základom zateplenia sú steny THP, ktoré majú izolačné PUR jadro a celkovú optimálnu hrúbku 50 mm. Nami používané THP panely sú svojimi tepelne izolačnými vlastnosťami schopné konkurovať murovanej stavbe z pórobetónových tvárnic s hrúbkou až 200 mm, alebo zateplenie polystyrénom s hrúbkou 70 mm. Steny zateplenej garáže sú samonosnou konštrukciou a vďaka použitiu PUR panelov je ich stabilita a robustnosť o to väčšia. 

Atika - vrchný krycí plech 

Atika je vrchný krycí dekoračný prvok garáže s modernou povrchovou vrstvou PVC. Okrem dekoračnej, má aj dôležité technické funkcie: zakrýva priestor medzi stenou a krytinou, je súčasťou vetracieho systému garáže, zabraňuje prenikaniu vody, lístia a živočíchov do garáže.

Steny 

Steny montovanej garáže tvoria podstatu konštrukcie. Sú to panely z oceľového plechu, ktoré sú opatrené žiarovým zinkovaním. Vďaka tejto úprave, ktorá je rokmi preverená aj v automobilovom a leteckom priemysle, je možné zaručiť dlhodobú životnosť. Z vonkajšej strany sú opatrené omietkou a z vnútornou bielou jemnozrnnou farbou švajčiarskeho výrobcu KABE. Hrúbka steny je 50 mm. 

Príslušenstvo a doplnky 

Ponúkame ďalšie príslušenstvo a doplnky ako sú okná, designové svetlíky, elektrické pohony pre vráta, odkvapový systém alebo prípadne prístrešky, ktoré môžu byť súčasťou stavby a vďaka spoločnej strechy vytvoria ucelené riešenie. Pomocou nášho konfigurátora môžete všetky tieto doplnky pridať k svojej plánovanej stavbe a spoločne s nami potom rozvrhnúť ich umiestnenie. 

Voliteľné príslušenstvo

Brány


Odkvapové systémy

Dvere


Pohony

Okná

Montáže

Montáž Dolný Hričov

Garáž so zateplenou strechou

Sekčná brána

Bočné oceľové dvere

Omietka: biela

Doplnky: antracit

Cenová ponuka

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.