Záhradný domček je praktická stavba, ktorá by nemala chýbať v žiadnej záhrade. Vzhľad vášho záhradného domčeka môže byť perfektne prispôsobený napríklad vášmu rodinnému domu prípadne úprave okolia. Odkladací priestor na všetko potrebné náradie, sezónne uskladnenie nábytku z terasy či odloženie bicyklov.


Varianta s prístreškom

Súčasťou plechového domčeka s hotovou omietkou môže byť aj prístrešok, ktorý je možné používať napríklad ako terasa chránená pergolou. Alebo zastrešné miesto pre vaše auto alebo motocykel. 


1. Atika

2. Pozinkovaný trapézový profil

3. Oceľové pozinkované nosníky

4. Akrylová omietka

5. Pozinkovaný ocelový profil - jadro

6. Vnútorná profilovaná strana steny

Strešná krytina

Jadrom strešnej krytiny je žiarovo pozinkovaný plech trapézového profilu T18. Vrchnú vrstvu tvorí farebný nástrek pre dodatočnú ochranu a potrebné doladenie farieb. Spodnú časť je možné opatriť antikondenzačnou fóliou DRIPSTOP. Štandardná nosnosť strechy je 125 kg/m2. 

Omietka

V ponuke máme viac ako 250 odtieňov. Vďaka modernej technológii výroby dosahuje omietka nízku nasiakavosť a vysokú priedušnosť. Je UV stabilný so zárukou 5 rokov. Odolná proti prerastaniu riasou a plesní a je ideálna pre stavby bez presahu strechy. 

Zateplenie

Základom zateplenia sú steny THP, ktoré majú izolačné PUR jadro a celkovú optimálnu hrúbku 50 mm. Nami používané THP panely sú svojimi tepelne izolačnými vlastnosťami schopné konkurovať murovanej stavbe z pórobetónových tvárnic s hrúbkou až 200 mm, alebo zateplenie polystyrénom s hrúbkou 70 mm. Steny zateplenej garáže sú samonosnou konštrukciou a vďaka použitiu PUR panelov je ich stabilita a robustnosť o to väčšia. 

Atika - vrchný krycí plech

Atika je vrchný krycí dekoračný prvok garáže s modernou povrchovou vrstvou PVC. Okrem dekoračnej, má aj dôležité technické funkcie: zakrýva priestor medzi stenou a krytinou, je súčasťou vetracieho systému garáže, zabraňuje prenikaniu vody, lístia a živočíchov do garáže.

Steny

Steny montovanej garáže tvoria podstatu konštrukcie. Sú to panely z oceľového plechu, ktoré sú opatrené žiarovým zinkovaním. Vďaka tejto úprave, ktorá je rokmi preverená aj v automobilovom a leteckom priemysle, je možné zaručiť dlhodobú životnosť. Z vonkajšej strany sú opatrené omietkou a z vnútornou bielou jemnozrnnou akrylovou farbou. Hrúbka steny je 50 mm. 

Príslušenstvo a doplnky

Ponúkame ďalšie príslušenstvo a doplnky ako sú okná, dizajnové svetlíky, elektrické pohony pre vráta, odkvapový systém alebo prípadne prístrešky, ktoré môžu byť súčasťou stavby a vďaka spoločnej strechy vytvoria ucelené riešenie. Pomocou nášho konfigurátora môžete všetky tieto doplnky pridať k svojej plánovanej stavbe a spoločne s nami potom rozvrhnúť ich umiestnenie. 

Realizácia - Viničné

Záhradný domček s pultovou strechou š:2000 x h: 3500mm

Prístrešok ku stavbe š:1500 x h: 3500mm

Strešná izolácia + izolácia bočných stien

 - Oceľové dvere s izoláciou 900x1875mm

- Okno PVC 800x600mm

- Odkvapový systém PVC


Realizácia - Čunovo

Záhradný domček s pultovou strechou š:2900 x h: 1890mm

Záhradný domček bez izolácie

- Oceľové dvere bez izolácie 900x1875mm

- Odkvapový systém PVC

Realizácia - Miloslavov

Zahradný domček s pultovou strechou: š3200x1890mm

Zahradný domček bez izolácie

- Oceľové dvere bez izolácie 900x1875mm

- Odkvapový systém PVC

- Dizajnový svetlík 350x1700mm

- Prístrešok k stavbe

Realizácia - Prečín

Záhradný domček s pultovou strechou: š3500x3000mm

Záhradný domček so strešnou izoláciou

- Oceľové dvere bez izolácie 900x1875mm

- Odkvapový systém PVC

- Okno PVC 800x600mm 


Realizácia priamo z našej výroby


Naše Realizácie

Cenová ponuka

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.