.

HRV80-ZIP

Ochrana pred slnkom, ktorá nemá obdobu z hľadiska pohodlia, dizajnu a bezpečnosti. Strešná roleta HRV80-ZIP spĺňa nielen tieto požiadavky, ale oveľa viac. Toto nové riešenie zatienenia verandy je teraz elegantnejšie, štíhlejšie a vyniká svojimi vlastnosťami.

Strešná roleta HRV80-ZIP umožňuje regulovať prienik slnečného svitu do miestnosti a zamedziť nepríjemne vysokému množstvu svetla i tepla. Látka je chránená a zvinutá v boxe, ktorý je v úplne zatiahnutej pozícii rolety uzavretý dolným profilom, vďaka ktorému ostanú farby látky jasné po dlhé roky. 

Látka vytvára vizuálne pohodlie domova, tepelnú aj zvukovú izoláciu, môže byť zatemňujúca, ale aj priesvitná, je extrémne trvanlivá, odpudzuje špinu a odoláva požiaru. HRV80-ZIP je vybavená zipsovým systémom, ktorý zabezpečuje, že látka zostáva náležite napnutá v každej polohe dolného profilu a zabraňuje vykĺznutiu látky z vodiacich líšt. Box je upevnený na vodiacich lištách. Bezpečná vzdialenosť látky od strechy zimnej záhrady či pergoly je zaistená pomocou vodiacich líšt a lankového pružinového systému. 

Výhody

Ideálne pre veľké sklenené plochy až do veľkosti 25 m2 v jednom ráme

Tepelnú aj zvukovú izoláciu 
Menej slnečného svitu na zvislých sklenených plochách vďaka presahu


Kompaktný box prispievajúci k sofistikovanému vzhľadu verandy
Vysoká odolnosť proti vetru (až do 140 km/h)
Možnosť inštalácie LED osvetlenia

Neustále napnutá látka vďaka novému ZIP systému

Farebné Prevedenie

Príplatkové Farby

Rozmery


Šírka: min. 1500mm -max. 6000mm


Výška: max. 5000mm


Garantovaná plocha: max. 25 (m2)

.

Objednajte si naše služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.